Witaj, miło cię poznać!

Nazywam się Karolina Żebrowska
i jestem fotografem.

Odkąd skończyłam 13 lat, nie rozstaję się z aparatem fotograficznym. Pierwsze próby świadomego fotografowania podejmowałam na sobie. Autoportret towarzyszył mi przez wiele lat, jako forma wyrazu i doskonały sposób na naukę podstaw techniki fotografii i obróbki retuszerskiej.

Od początku wiedziałam, że nie chcę w życiu robić nic “zwyczajnego” – marzę o twórczym działaniu, możliwości ciągłego poszerzania moich horyzontów i doświadczaniu nowego. Fotografia stała się moim zawodem w sposób tak płynny i naturalny, jak oddychanie. Nie wyobrażałam sobie innej drogi. Z czasem poczułam, że potrzebuję czegoś więcej i poszerzyłam moje działania o inne usługi kreatywne, jednak to fotografia stanowi moją największą pasję.

 

Jak pracuję:

Fotografuję naturalnie kreatywnie.
Co to znaczy? Zależy mi na tym, żeby nawiązać pozytywne, sympatyczne relacje z każdym, kto staje przed moim obiektywem. Nie ma u mnie miejsca na napięcie i stres – chcę ciepłej, swobodnej relacji. Chcę widzieć Twoją prawdziwą twarz, a nie sztuczny uśmiech. Twoje prawdziwe spojrzenie, naturalne piękno. Staram się, żeby moja sesja była dla Ciebie maksymalnie komfortowym doświadczeniem.

Co jest dla mnie najważniejsze:

Staram się wydobyć z moich klientów to, co w nich najlepsze, zachowując jednocześnie wspaniałą spontaniczność chwili. Fotografując kobiety, chcę nadać im pewności siebie. Dokumentując życie rodzinne, wyłapuję najsłodsze czułości i figlarne spojrzenia dzieci. Tworząc sesje dla par, skupiam się na ich wzajemnej relacji.

Fotografuję naturalnie i bezstresowo. Utrwalam piękno emocji.

KFfoto_bio
Wiesz już o mnie więcej

Co możesz zrobić teraz?

Obejrzyj portfolio

Jeśli wiesz już, kim jestem, to zobacz jakich efektów możesz spodziewać się po naszej współpracy. Zajrzyj na stronę z galerią i wybierz interesujący Cię rodzaj fotografii.

umów się na sesję

Jeśli masz już jakiś wspaniały pomysł na zdjęcia, chcesz upamiętnić ważne wydarzenie lub zrobić coś dla siebie, to czekam na Twoją wiadomość! Jestem pewna, że stworzymy piękną pamiątkę.

zajrzyj do sklepu

Moje fotografie artystyczne oraz plakaty możesz kupić w sklepie KF Art Shop. Jeśli lubisz sztukę i marzy Ci się nowa grafika w ściennej galerii, to zajrzyj na stronę sklepu.