Sesje kobiece – prezent dla samej siebie

0

Sesja kobieca to mój ulubiony rodzaj fotografii. Mam wrażenie, że w pędzie codzienności wiele z nas zapomina o sobie, o tym, jak ważne jest docenianie samych siebie. Nie mamy czasu, są rzeczy ważne, ważniejsze, a nasze dobre samopoczucie i świadomość własnej wartości znika gdzieś pod warstwą codziennych obowiązków.

Kreatywna Freelancerka Fotografia, sesja kobieca, kobieca sesja zdjęciowa, portret, sesja portretowa, fotografia kobieca, fotograf Warszawa

Dlaczego warto zainwestować w sesję kobiecą?

Kobieca sesja fotograficzna pozwala przypomnieć sobie o… sobie. O tym, że wszystkie jesteśmy piękne, niepowtarzalne, każda z nas jest inna i jednocześnie każda ma w sobie coś wspaniałego. Tak, wiem, brzmię jak Karolina Coelho… Ale to naprawdę jest takie proste.

Podczas kobiecej sesji zdjęciowej cała uwaga skupiona jest na Tobie. W zależności od Twojego życzenia – możemy wykonać Ci wspaniały makijaż i fryzurę, lub zostawić to Tobie, żebyś przygotowała się tak, jak czujesz się najlepiej. Zdjęcia mogą być Twoją metamorfozą, a mogą też pokazać Ciebie dokładnie taką, jaką jesteś, naturalnie, subtelnie.

Kreatywna Freelancerka Fotografia, sesja kobieca, kobieca sesja zdjęciowa, portret, sesja portretowa, fotografia kobieca, fotograf Warszawa, fotografia artystyczna,

Portrety emocji

Chwytam spojrzenia i emocje, wierzę, że oczy są zwierciadłem duszy. Można z nich wyczytać bardzo wiele i stanowią wspaniały zapis ludzkich uczuć. Kocham całym serduchem piękne, klasyczne portrety, które nie są przerysowane, przestylizowane, a w naturalny sposób ukazują piękno moich modelek. To wyjątkowa pamiątka, dla mnie i dla nich, bo do takich obrazów chce się wracać.

Kreatywna Freelancerka Fotografia, sesja kobieca, kobieca sesja zdjęciowa, portret, sesja portretowa, fotografia kobieca, fotograf Warszawa

Jak to wygląda w praktyce?

Kobiece sesje mogą odbywać się zarówno w plenerze, jak i w wybranej lokalizacji – Twoim mieszkaniu, apartamencie, studio. Każda z tych przestrzeni to baza do stworzenia czegoś zupełnie innego. Być może marzą Ci się romantyczne i sensualne portrety typu budoir, w zaciszu sypialni, a może chciałabyś wykonać sesję na łonie natury, wśród drzew i kwiatów. Niech wybrane przez Ciebie miejsce odzwierciedla Twoje cechy, Twoje pasje lub niech po prostu będzie to lokalizacja, którą lubisz i w której czujesz się dobrze. Zdecyduj, czy chciałabyś mieć wykonany makijaż, czy wolisz zająć się tym sama. Wybierz ubranie, które lubisz, w którym czujesz się sobą. Wyśpij się, na dzień przed sesją zrób sobie delikatną maseczkę, przyklej płatki pod oczy, rozpieść się trochę. Całą resztą zajmę się ja.


Zapraszam Cię serdecznie do rezerwowania terminu – zobaczysz, będzie warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *